Bugun...


Tolga Daver

facebook-paylas
Türk’ün “Pınarı’nı” Kurutma Ya Rab !
Tarih: 15-10-2019 12:18:00 Güncelleme: 15-10-2019 12:18:00


Tarihi bir mirası omuzlarında taşıyan aziz ülkemiz,son yüzyılın en stratejik adımını Barış Pınarı Harekâtı ile attığı şu günlerde bir kez daha gördük ki,Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur.
Tarihin her döneminde kendi göbeğini kendi kesen Türk Milleti 21. YY.’da da farklı bir şey yapacak değildi ve yine kendi sınır güvenliği için hiçbir desteğe muhtaç olmadığını göstererek sefere çıktı.
Ne İngiliz uşağı Suudi’ler ne dününü unutmuş Türki Cumhuriyetler ne de Kıbrıs Harekatına bile savaş diyen Mustafa Akıncı’lar bizi bu yoldan alıkoyamazdı,alıkoyamadı da.
Türk’sen dünyayı karşına almaya hazır olacaksın elbette.
Çünkü biz Anadolu’ya girdiğimiz,burayı vatan yaptığımızdan beri düşmanlığı keskinleşti zulüm imparatorluklarının.Türk’ün adaleti ve dağıttığı huzur rahatsız etti mazlum kanı ile beslenen küresel vampirleri.
Bugün Barış Pınarı ile tarihimizden aldığımız sorumluluğu ifa ediyor ve dünya Türk’ün obasıdır mesajını veriyoruz cümle cihana.Kahraman Mehmetçiğimizin kılıcı keskin,düşmanın gözü kör olsun diyerek şanlı ordumuza semalar dolusu dualar gönderiyorum.Şerife Bacı’ların,Salih Reis’lerin kurduğu  Türkiye coğrafyasından bir santimetrekare vereceğimize bu topraklara gömülmeyi yeğleriz.Biz Türk’üz öleceksek de savaşmadan ölmeyiz...!Bu yazı 2075 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI